O nas

Więcej o nas i naszej firmie

O firmie AGOMA

Nasza firma to zespół specjalistów z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym, którzy swoją działalność w zakresie handlu wyrobami z gumy i plastiku rozpoczęli jeszcze w 1999 r.
Dziedzina działalności spółki – handel wyrobami z gumy i plastiku.

Dzięki przedsiębiorczości i pracowitości zespołu, przedsiębiorstwo skutecznie realizuje swoje pomysły nie tylko na Litwie, lecz również podtrzymuje międzynarodowe stosunki handlowe z ponad 23 krajami świata, „Agoma” cieszy się zaufaniem jednych z najlepszych europejskich producentów wyrobów z gumy, tj. „Optibelt“, „Semperit“, „Temac“.

Oferujemy skoncentrowany asortyment wyrobów z gumy i plastiku, atrakcyjne ceny i warunki zakupu zarówno w handlu detalicznym, jak i hurtowym, niezawodne partnerstwo.

Uelastyczniamy świat!

Dbamy zarówno o jakość sprzedawanych towarów, jak i rzetelną obsługę klienta.

Byśmy dzisiaj byli lepsi niż wczoraj!

Zgrany zespół to połowa sukcesu!

Pracownicy naszej firmy

Marius Grišmanauskas

Dyrektor
Tel.: +370 612 16505
E-mail: marius@agoma.lt

Rasa Jovaišienė

Administratorka – menedżerka
Tel.: +370 315 77169, +370 659 65301
E-mail: rasa@agoma.lt

Vytautas Marčiulaitis

Starszy Menedżer
Tel.: +370 618 54575
E-mail: vytautas@agoma.lt

Milana Voverienė

Menedżerka ds. sprzedaży
Tel.: +370 614 32001
E-mail: milana@agoma.lt

Tomas Prichožajus

Menedżer ds. sprzedaży
Tel.: +370 659 60899
E-mail: tomas@agoma.lt

Jurgita Liutkauskaitė

Menedżerka
Tel.: +370 618 69422
E-mail: jurgita@agoma.lt

Monika Razulytė

Menedżerka ds. zakupów
Tel.: +370 659 41446
E-mail: monika@agoma.lt

Dziękujemy za zainteresowanie
naszymi produktami!

blank
blank

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“).