Apie mus

Plačiau apie mus ir mūsų įmonę

Apie AGOMA

Įmonėje dirba daugiau kaip 20 metų darbo patirtį sukaupę profesionalai, kurie savo veiklą, susijusią su gumos ir plastiko gaminiais, pradėjo dar 1999 m.  UAB „Agoma“ buvo įkurta 2009 metais. Įmonės veiklos sritis – prekyba gumos ir plastiko gaminiais.

Dėka komandos iniciatyvumo ir darbštumo, įmonė sėkmingai realizuoja savo idėjas ne tik Lietuvoje, bet palaiko tarptautinius prekybinius santykius su daugiau nei 23 pasaulio valstybėmis. „Agoma“ pasitiki vieni geriausių Europos gumos gaminių gamintojų, t.y. „Optibelt“, „Semperit“, „Temac“.

Mes siūlome koncentruotą gumos ir plastiko gaminių asortimentą, palankias kainas ir sąlygas pirkti tiek mažmena, tiek didmena, patikimą partnerystę.

Mes darome pasaulį lankstesniu!

Mums svarbu, kad neliktų neatsakytų klausimų ir neišspręstų problemų: mes atsakingai žiūrime tiek į parduodamų prekių, tiek ir į aptarnavimo kokybę.

Kad šiandien būtume geresni, nei vakar!

Gera komanda - pusė darbo!

Mūsų veržlioji komanda

Marius Grišmanauskas

Direktorius
Mob. +370 612 16505
El. p. marius@agoma.lt

Rasa Jovaišienė

Administratorė - vadybininkė
Tel.: +370 315 77169, +370 659 65301
El. p. rasa@agoma.lt

Vytautas Marčiulaitis

Vyr. vadybininkas
Mob. +370 618 54575
El. p. vytautas@agoma.lt

Milana Voverienė

Pardavimų vadybininkė
Mob. +370 614 32001
El. p. milana@agoma.lt

Tomas Prichožajus

Pardavimų vadybininkas
Mob. +370 659 60899
El. p. tomas@agoma.lt

Jurgita Liutkauskaitė

Vadybininkė
Mob. +370 618 69422
El. p. jurgita@agoma.lt

Monika Razulytė

Pirkimų vadybininkė
Mob. +370 659 41446
El. p. monika@agoma.lt

Dėkojame, kad domitės mūsų siūloma produkcija!

Mėgstame bendrauti gyvai!

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“).