Search
Close this search box.

Apie mus

Plačiau apie mus ir mūsų įmonę

Apie AGOMA

Apie Mus:

Sveiki atvykę į AGOMA! Patikimą itin kokybiškų guminių ir PVC žarnų, kurios skirtos naudoti automobilių pramonėje, pramonėje bei žemės ūkyje, tiekėją. Aptarnaujame savo klientus nuo 1999 m. teikdami jiems patikimus sprendimus su dideliu įsipareigojimu tobulėti.

Mūsų Istorija:

AGOMA buvo įkurta su noru teikti aukščiausios kokybės žarnų sprendimus, kurie patenkintų net ir specifinius mūsų klientų poreikius. Nuo įsikūrimo pradžios, mes nuolat augome ir tobulėjome tapdami patikimu partneriu šioje srityje, kurioje esame žinomi dėl savo atsidavimo kokybei, naujovėms bei klientų pasitenkinimui.

Produktų pranašumas:

Siūlome platų guminių ir PVC žarnų asortimentą, kuris atitinka įvairius skirtingų šakų reikalavimus, pvz. pramoninių, žemės ūkio, automobilių, kuro, naftos, dujų, vandens, abrazyvinių medžiagų ir daugelio kitų. Mūsų asortimentas užtikrina, kad, nepriklausomai nuo paskirties, klientai gali rasti tinkamiausią sprendimą savo specifiniams poreikiams. Siekiame naudoti aukštos kokybės medžiagas ir taikant pažangias gamybos technologijas, tiekiame žarnas, kurios pasižymi našumu, ilgaamžiškumu bei saugumu.

Atsidavimas kokybei:

AGOMA veiklos pagrindas yra kokybė. Viso gamybos proceso metu yra laikomasi griežtos kokybės kontrolės ir užtikrinama, kad kiekviena žarna atitinka arba viršija tarptautinius standartus bei specifikacijas. Patyrusi profesionalų komanda atlieka griežtus bandymus ir patikrinimus, kad užtikrintų, jog teikiami produktai, net ir pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis, veiktų nepriekaištingai.

Į klientą orientuotas požiūris:

Mes teikiame pirmenybę savo klientams ir siekiame kurti ilgalaikius santykius, kurie būtų pagrįsti pasitikėjimu ir patikimumu. Mūsų atsidavusi pardavimų komanda yra pasirengusi įsiklausyti į Jūsų unikalius reikalavimus bei pasiūlyti sprendimus, kurie geriausiai atitiks Jūsų poreikius. Nepriklausomai nuo to, ar reikalinga pagalba pasirenkant tinkamą žarną, ar techninė pagalba, mūsų ekspertai yra visada pasiruošę Jums padėti.

Tvarumas ir atsakomybė:

Esame tvirtai įsipareigoję siekti aplinkos tvarumo ir atsakingos verslo praktikos. Mūsų gamybos procesai teikia pirmenybę efektyvumui ir atliekų mažinimui, taip sumažinant ekologinį pėdsaką. Taigi, naudodami ekologiškas technologijas bei medžiagas aktyviai prisidedame prie ekologiškesnės ateities.

Pasaulinis pasiekiamumas:

Įsikūrę Alytuje, Lietuvoje sėkmingai išplėtėme savo pasiekiamumą, kad galėtume aptarnauti klientus visame pasaulyje. Turėdami tvirtą platinimo tinklą ir strategines partnerystes, užtikriname, kad mūsų produktai būtų pristatyti laiku į įvairias pasaulio rinkas.

Susisiekite su mumis:

Kviečiame Jus susipažinti su mūsų plačiai siūlomu asortimentu ir įsitikinti AGOMA kokybe bei patikimumu. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie mūsų gaminius, aptarti savo poreikius arba sulaukti pasiūlymo, susisiekite su mūsų draugiška komanda.

Pasirinkite AGOMA ir gausite aukščiausios kokybės sprendimų priėmimus, kurie pagerins našumą bei viršys Jūsų turimus lūkesčius.

Mes darome pasaulį lankstesniu!

Mums svarbu, kad neliktų neatsakytų klausimų ir neišspręstų problemų: mes atsakingai žiūrime tiek į parduodamų prekių, tiek ir į aptarnavimo kokybę.

Kad šiandien būtume geresni, nei vakar!

Gera komanda - pusė darbo!

Mūsų veržlioji komanda

Marius Grišmanauskas

Direktorius
Mob. +370 612 16505
El. p. marius@agoma.lt

Skaistė Vosyliūtė

Administratorė - vadybininkė
Tel.: +370 315 77169, +370 659 65301
El. p. info@agoma.lt

Vytautas Marčiulaitis

Vyr. vadybininkas
Mob. +370 618 54575
El. p. vytautas@agoma.lt

Milana Voverienė

Pardavimų vadybininkė
Mob. +370 614 32001
El. p. milana@agoma.lt

Tomas Prichožajus

Pardavimų vadybininkas
Mob. +370 659 60899
El. p. tomas@agoma.lt

Monika Razulytė

Pirkimų vadybininkė
Mob. +370 659 41446
El. p. monika@agoma.lt

Dėkojame, kad domitės mūsų siūloma produkcija!

Mėgstame bendrauti gyvai!

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“).