Kontaktai

Mes džiaugiamės galėdami Jums padėti!

Mūsų įmonės darbuotojai

Mūsų
kontaktai

Marius Grišmanauskas

Direktorius
Mob. +370 612 16505
El. p. marius@agoma.lt

Rasa Jovaišienė

Administratorė - vadybininkė
Tel.: +370 315 77169, +370 659 65301
El. p. rasa@agoma.lt

Vytautas Marčiulaitis

Vyr. vadybininkas
Mob. +370 618 54575
El. p. vytautas@agoma.lt

Milana Voverienė

Pardavimų vadybininkė
Mob. +370 614 32001
El. p. milana@agoma.lt

Tomas Prichožajus

Pardavimų vadybininkas
Mob. +370 659 60899
El. p. tomas@agoma.lt

Jurgita Liutkauskaitė

Vadybininkė
Mob. +370 618 69422
El. p. jurgita@agoma.lt

Monika Razulytė

Pirkimų vadybininkė
Mob. +370 659 41446
El. p. monika@agoma.lt

Skambinkite,
rašykite arba
tiesiog užsukite

Susisiekime

Kviečiame užsukti - pavaišinsime kava!

Užsakymų pateikimui

+370 315 77016
+370 315 77169

Mus rasite

Pramonės g. 7, Alytus LT-62175

El. paštu

info@agoma.lt

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“).