Kontakt

Cieszymy się, że możemy pomóc!

Pracownicy naszej firmy

Nasze kontakty

Marius Grišmanauskas

Dyrektor
Tel:. +370 612 16505
E-mail: marius@agoma.lt

Rasa Jovaišienė

Administratorka – menedżerka
Tel.: +370 315 77169, +370 659 65301
E-mail: rasa@agoma.lt

Vytautas Marčiulaitis

Starszy Menedżer
Tel.: +370 618 54575
E-mail: vytautas@agoma.lt

Milana Voverienė

Menedżerka ds. sprzedaży
Tel.: +370 614 32001
E-mail: milana@agoma.lt

Tomas Prichožajus

Menedżer ds. sprzedaży
Tel.: +370 659 60899
E-mail: tomas@agoma.lt

Monika Razulytė

Menedżerka ds. zakupów
Tel.: +370 659 41446
E-mail: monika@agoma.lt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub bezpośrednio w siedzibie naszej firmy

Skontaktujemy się z Państwem

Zapraszamy – poczęstujemy kawą!

blank

W celu złożenia zamówienia

+370 315 77016
+370 315 77169

blank

Znajdą nas Państwo

ul. Pramonės 7, LT-62175 Alytus
Litwa

blank

E-mail:

info@agoma.lt

blank

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“).